Grecja, Grecja

Hotel Name:anastasia Studios

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: GRVXMT - MZT6025
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Region:

Kefalonia

Opis:

Nieduże apartamenty, idealne na spokojny urlop za niewielkie pieniądze. Przestronne pokoje z aneksem kuchennym, w pobliżu: sklepy, tawerny, bary.

Polozenie:

500 m od Katelios, 30 km od stolicy wyspy - Argostoli i lotniska.

Wyzywienie:

Room Rate

Pokoje:

10 pokoi: Studios (~22 m2).W pokojach: aneks kuchenny (płyta el. z 2 palnikami, lodówka, naczynia, stół, 2 krzesła), klimatyzacja (za dopłatą), prysznic, umeblowany balkon/taras.

Odleglosc od morza:

700 m

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów