Grecja, Grecja

Argo

Atuty hotelu

Oferta jest dostępna! kod oferty: GRVXMT - MZT17430
Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Region:

Rodes

Opis:

Przytulny teren z basenem, dogodna lokalizacja, komfortowe pokoje, internet, bar, jakość usług.

Polozenie:

Faliraki, 13 km od Rodos, 14 km od lotniska Diagoras. 1 km od parku wodnego. W odległości spacerowej od restauracji, barów, sklepów (3-5 minut pieszo).

Wyzywienie:

Bed and Breakfast, Half Board, Room Rate

Pokoje:

43 pokoje: Doubles for Sgl, Doubles GV/PV (~ 20 m2).    W pokojach: klimatyzacja (za dodatkową opłatą), sejf (dodatkowa opłata), telewizja satelitarna, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, mała lodówka, wanna / prysznic, suszarka do włosów, balkon / taras. Double GV/PV łóżko podwójne lub 2 łóżka pojedyncze. Rodzaj dodatkowego łóżka - standardowe / składane. Sprzątanie pokoju - 3 razy w tygodniu, zmiana pościeli - 2 razy w tygodniu.

Odleglosc od morza:

~300 m

Szybki kontakt

image decription
Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona została składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Wyrażam zgodę na kontakt drogą telefoniczną i elektroniczną w celu realizacji zamówienia (zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne)

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Przeczytaj klauzulę informacyjną i dowiedz się, na jakich zasadach będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe. Klikając przycisk „Zamówienie wstępne”, potwierdzasz, że zapoznałeś/aś się z tymi zasadami.

KLAUZULA INFORMACYJNA

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych na etapie poszukiwania imprezy turystycznej jest Travelplanet.pl S.A. z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-238, ul. Ostrowskiego 9. W związku z zawarciem i realizacją umowy...

Czytaj całość
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów